Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Musze się pochwalić. Mój pierwszy fotograficzny challenge. W sumie to zrobiony (dla mnie) by wyciągnąć sprzęt z szafy i na nowo rozbudzić w sobie chęci do fotografii. Duża zasługa tutaj mojego męża, który wspiera mnie i czujnym okiem obserwuje. Czasem nawet zdarzy mu się komentować wtedy zawsze zaczyna zdanie: “Fotografem nie jestem ale….” Mnie to strasznie bawi. Czy wy też tak macie?

Przyznaję się, czasem musiałam zmienić kolejność tematów bo np. miałam pomysł na konkretną fotkę ale nie mogłam być w wybranym miejscu, lub pogoda była słaba. Raz mi się zdarzyło dłuższe opóźnienie przez wyjazd. Starałam się to nadrobić i z czasem wyszło jak wyszło. Mimo wszystko wykonałam większość zdjęć. Brakuje mi tylko trzech. Obiecuję nadrobić w nadchodzącym tygodniu, jednak cieszę się bardzo z efektów. Starałam się ująć tematy bardzo szeroko i realizować je w różnych formach. Efekt mi się bardzo podoba, a Tobie?

Poniżej w galerii wszystkie zdjęcia z tego wyzwania. Napisz mi które podoba Ci się najbardziej? Znasz może jakieś inne wyzwania foto to koniecznie też mi napisz!

p.s. Dziękuję wszystkim modelom:)

Kategorie: Czerwiec dbd