Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Dziś w Dzień Kobiet miał być tekst o tym jak kobiety są ważne, jak trzeba o sobie dbać- znaczy się jak Panowie powinni o nas dbać, ale tak nie będzie bowiem, kobiety kochane, jak o same o siebie nie zawalczycie to nic nie będzie mieć. Ja nie liczę na emeryturę z zusu wiec też nie liczę na to by ktoś siedział mi w głowie i czytał co bym chciała. Wielką nauka jest umieć doceniać siebie i nagradzać za osiągnięcie postawionych celów. Nie jestem feministką, myślę, że równouprawnienie jest przereklamowane. Umiem sobie sama otworzyć drzwi i mam siłę nosić zakupy. Chcecie by ktoś za was nosił zakupy to mu (bo pewnie o niego chodzi) powiedzcie. Nie róbcie awantur o pierdoły. Mówcie czego oczekujecie, czego potrzebujecie, co myślicie. Bez ściemy, bez mącenia i myślenia, że ktoś się domyśli. Bo nikt się nie domyśli, a Wy tylko będziecie miały focha. Życie jest dużo łatwiejsze kiedy się nie komplikuje i prosto mówimy co chcemy.

Kochane kobietki pamiętajcie MAMY MOC! i nic nie jest w stanie Nas powstrzymać. Mamy siłę by realizować swoje nawet najskrytsze marzenia. Jesteśmy piękne i świat bez nas by zginął! Wiec dziś świętujemy! Zróbcie sobie prezent. To na co macie ochotę. Idźcie na spacer, kupcie sobie książkę, zróbcie paznokcie, zjedźcie czekoladę. To co chcecie! Ważne by to sprawiło Wam dziś przyjemność. Pamiętajcie też by nie być dla siebie zbyt surową i czasem dać ponieść się emocjom 🙂

W tym szczególnym Dniu Kobiet życzę Wam dużo szczęścia i radości oraz wielu zrealizowanych planów 🙂

Tak dodatkowo specjalnie dla Was wrzucam dwie tapety na pulpit- Ty jesteś kobietą sukcesu (ciemna i jasna w formacie HD)

tapeta-HD_dzien_kobiet tapetaHD-dzien-kobiet

Plakaty do druku w trzech kwiecistych wzorach z różnymi hasłami motywacyjnymi. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

  plakt_jestes_kobieta_sukcesu plakat_just_be_you

plakat_you are_perfect


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.