Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Pamiętacie bajki/książki/opowiadania jakie czytaliście za czasów wczesnej młodości? Ja pamiętam tylko niektóre, może dlatego, że nie lubiłam czytać, albo czytałam tylko to co lubiłam…. hmmm chyba tak bardziej było. Tylko niektóre lektury przeczytałam, ale za to przeczytałam wiele innych książek. Czy to źle? Nie wiem. Do dziś pamiętam polonistkę z gimnazjum czy LO które mówiły, że każdy kiedyś wraca do książek i do lektur nawet do tych z najmłodszych lat. Wtedy im nie wierzyłam. Myślałam, że to głupie, bo po co komu wracać do szkolnych lektur? Dziś już nie mam co do tego wątpliwości! Będę “przerabiać” je jeszcze raz. Przez mojego małego chłopaka nadrabiam właśnie zaległości i książki których nie pamiętam. On rośnie, rośnie też sterta książeczek do “poczytania”. Jakby tego było mało to jeszcze mąż przynosi co chwilę coś nowego i ja też mam swoje do przeczytania. Zbiera się tego coraz więcej, aż półki nam się uginają.

Brakuje nam jeszcze przygód Kubusia Puchatka. Myślę, że szybko to nadrobimy. Dziś ten uroczy Kubuś obchodzi swój dzień więc podrzucam Wam moje ulubione cytaty z książki. Możecie pobrać plakaty do druku albo tapety na pulpit – w rozmiarze HD.

Plakaty:

plakat1 plakat2
plakatwinniepood.pdf plakatwinniepood2.pdf

 

Tapety:

fba fb2a
WinniethePooh1.png WinniethePooh2.png

-30%

Dodatkowo proponuję z tej okazji -30% na moje koszulki ręcznie malowane z motywem Kubusia Puchatka 🙂 Pewnie macie swoją ulubiona postać czy cytat więc mogę przygotować idealną koszulkę.  

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Kategorie: Do pobrania

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.