Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

futureCześć.

Nazywam się Kasiasz.

Obecnie jak sama nazwa wskazuje jestem Zarobiona. BA! Kto dziś nie jest. Jednak w tym zwariowanym świecie staram się znaleźć czas dla siebie i na swoje hobby. Wielu rzeczy nauczyłam się sama, znaną chyba wszystkim metodą prób i błędów. Na moje szczęście więcej było tych udanych. Spotkałam w swoim życiu też wielu niesamowicie inspirujących ludzi, którzy przekazali mi pewną wiedzę i nauczyli różnych rzeczy.

Co tu dużo pisać: z blogowaniem dopiero zaczynam przygodę więc moja strona będzie się rozwijać i z czasem nabierać kształtu oraz treści.

Jeśli szukasz tutaj porad typu: „jak żyć” to sorki, ale tego nie znajdziesz. Nie znajdziesz także idealnego przepisu na ciasto, na genialne zdjęcie czy sposobu na smród z pralki.

Czego możesz się tutaj na 100% spodziewać to zdjęć. Moich zdjęć. Od czerwca realizuję wyzwanie photo-a-day-challange. Dodatkowo zobaczysz zdjęcia i opisy miejsc w których lubię bywać. Uczę się obróbki i grafiki, więc mam nadzieję, że wkrótce pojawi się parę efektów także do ściągnięcia. Be prepared!

Dodatkowo zajmuję się szeroko pojmowanymi handmejdami. Szyję lisy i kocyki minky, ręcznie maluję koszulki, ozdabiam szybki, koralikuję i krepinuję czasami. Być może w przyszłości opublikuję tu klika garści mojej radosnej twórczości i D.I.Y.

A że bez kota, to nie robota, to mam kota, który towarzyszy mi w pracy twórczej. Kładzie się na koszulce którą maluję, roztrąca ogonem starannie ułożoną kompozycję zdjęcia, albo podsiada gdy wstanę po pędzel. Ogólnie zawsze jest w pobliżu i czujnie obserwuje.

Nie da się również ukryć, że jestem młodą mamą. Wraz z pojawieniem się malucha moje życie mocno uległo zmianie. Dostrzegam rzeczy o których wcześniej nie miałam pojęcia, bądź omijałam szerokim łukiem. Pewnie napiszę co jakiś czas subiektywny wpis w tym klimacie choć nie będzie to blog parentingowy.

Śmiało, namawiam do poklikania mojej strony!

Zapisz

Koszulki ręcznie malowane
DSC_2130
Mockup-06

Kontakt

Możesz do mnie napisać korzystając z formularza