Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Pamiętasz swój pierwszy raz? Pamiętasz kiedy ostatnio zrobiłaś coś po raz pierwszy? Pamiętasz moje pierwsze koszulki ręcznie malowane? W dzisiejszym świecie robimy coraz więcej, coraz mniej mamy czasu. Czy Ty też tak masz? Coraz więcej, coraz częściej i zapominasz o….. prostych chwilach pełnych radości? Albo kiedy coś mogło się zacząć, a nie zaczęło się nigdy, bo ciągle przekładałaś to na później? Zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia, zawsze ważniejszego do ogarnięcia, a jednak czasem brakuje nam czegoś. Mi strasznie brakuje mojego czasu, kiedy nie musiałam jednym okiem pilnować Młodego. Nasłuchiwać czy jeszcze śpi czy może już nie. Jednak w chaosie spraw do ogarnięcia znajduję chwilę dla siebie z książką, internetem, aparatem czy z ołówkiem. W ogarnianiu rzeczywistości bardzo pomaga mi bullet journal oraz aplikacje komórkowe. Ale dziś nie o ogarnianiu i narzędziach. Dziś o pierwszym razie!

Tak więc pamiętacie kiedy ostatnio robiliście coś po raz pierwszy? Ja pamiętam jak ponad dwa lata temu wyszła moja pierwsza koszulka. Ale się tym jarałam, a jeszcze bardziej, jak okazało się, że koszulki ręcznie malowane podobają się innym. Był szał! Była radocha pełną gębą! Tak powstała mała kolekcja różnych koszulek. 🙂 W tym poście chciałam Ci tylko powiedzieć, że znowu zaczynam! Czuję jakbym robiła to pierwszy raz! Koszulki ręcznie malowane dla wszystkich!

A teraz BUM! Będą nowe koszulki! Pracuję również nad cyklem postów z tym związanym. Różne metody, różne efekty. Ciekawe czy się Wam spodoba. Może kogoś zainspiruje do eksperymentowania?

Jakbyście chcieli koszulkę ręcznie malowaną dla siebie czy dla bliskich (idealnie nadają się na prezent), to piszcie do mnie na maila zarobiona.pl@gmail.com 🙂 Podrzucam Wam również rozmiary koszulek. Obecnie maluję na koszulkach firmy Fruit of the Loom.

Koszulki ręcznie malowane

Napis

Koszulki ręcznie malowane

Dla niego

Koszulki ręcznie malowane

Dreamcatcher

Koszulki ręcznie malowane

Zwierzak

Koszulki ręcznie malowane

Mops

Koszulki ręcznie malowane

Włóczykij

Zapisz


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.