Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram

Wcześniej pisałam o kilku sposobach pomocy dla zwierzaków. Dziś wrzucam linki i zachęcam do pomocy. Aktywne linki do bazarków, aukcji, stron, na końcu wpisu, które zajmują się pomocą dla zwierzaków. Warto śledzić i wyszukiwać coś dla siebie.

Jeśli jesteś artystą lub rękodzielnikiem i chcesz pomóc możesz przekazać kilka swoich wyrobów na rzecz zwierząt. Szczególnie zachęcam osoby tworzące do tej formy wsparcia. Jest aktywność bardzo przyjemna więc myślę, że nie muszę Ciebie do tego długo namawiać. Tworząc możesz pomóc też zwierzakom.

Jak już pewnie wiesz sama mam małego zwierzaka w domu. Chodzi i roznosi dużo sierści. Czasem jest nieznośna i upierdliwa, ale nie zamieniłabym jej na żadnego innego. Wiem jak to jest mieć zwierzaka, dlatego też chętnie kiedyś przygarnę jeszcze psa. Dziś nie mogę więc pomogłam w inny sposób- artystycznie. Wcześniej w ramach akcji malowałam kilka koszulek i cały dochód z ich sprzedaży poszedł do fundacji z Suwałk. Niedawno zaś odezwała się do mnie kobieta z zamiarem kupna obrazka z wilkiem, i tak od słowa do słowa, okazało się, że to na bazarek dla psów w typie husky. (Love it!) Dogadałyśmy się całkiem szybko (bo tak chyba jest, że ludzie chcący pomagać bardzo szybko się dogadują).

Teraz na tym bazarku możecie kupić moje obrazki i wiele różnych rzeczy. Do czego mocno zachęcam. Jeśli jednak nie chcecie obrazków na ścianę, to pewnie znajdziecie tam coś innego godnego uwagi. A jeśli już naprawdę nic nie znajdziecie to napiszcie do Agnieszki bo można wesprzeć akacje w inny sposób.

Poniżej wrzucam kilka linków do różnych bazarków, fejsbookowych adopcji i różnych stron www, w tym kampanii społecznych, które warto zobaczyć. Oczywiście jest to bardzo subiektywny wybór. Sama skupiłam się na wyszukiwaniu “psów północy” więc takie adopcje wrzucam. Nie zmienia to faktu, że w schroniskach w całej polce czekają zwierzęta do adopcji. Warto zajrzeć do najbliższego schroniska. Dodatkowo w sieci jest tego pełno więc jeśli ktoś chce to znajdzie, ja podrzucam kilka na pobudzenia apetytu.

Bazarki FB – Adopcje Strony www – kampanie społeczne
Bazarek– pomoc dla psiaków. Fanpage Psy Północy kampaniespołeczne.pl
Bazarek– dla Lubelskich Bezdomniaków Fundacja Północniaki Towarzystwo opieki nad zwierzętami w Polsce
Bazarek– Zwierzęta Niczyje Fundacja Zwierzęta Niczyje Straż dla zwierząt w Polsce
Wilkowate i wilczaste psy do adopcji Adopcje.org
Psie adopcje- grupy “Psy” Wyrzucone.pl

Tak dodatkowo na koniec i humorystycznie do tematu psów – warto zajrzeć na Psie Sucharki – POLECAM!

Zachęcam też do przeczytania artykułu z Newsweek – “Myślisz o piesku? To zastanów się jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze…”


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.